→Matresses & Ground sheets
| 56行目: | 56行目: | ||
¥1,000 | ¥1,000 | ||
{| class="wikitable" | |||
|+ | |||
!status | |||
!rent fee | |||
!description | |||
|- | |||
|Micah | |||
|¥1,000 | |||
| | |||
|- | |||
|Baruch #1 | |||
|¥1,000 | |||
| | |||
|- | |||
|Baruch #2 | |||
|¥1,000 | |||
| | |||
|- | |||
|Yair #1 | |||
|¥1,000 | |||
| | |||
|- | |||
|Yair #2 | |||
|¥1,000 | |||
| | |||
|- | |||
|Lucky | |||
|¥1,000 | |||
| | |||
|} | |||
== Available Tents == | == Available Tents == | ||